Türk Telekom Fatura Ödeme Fatura Borç Sorgulama Ödeme (Türk Telekom-TTNET-AVEA-TİVİBU)

Kurum : TÜRK TELEKOM

  AVEA için : Lütfen telefon numarasını başına 0 koymadan 10 hane olarak giriniz.(örn:5553254477)

  TTNET için : Lütfen 10 haneli abone numaranızı  giriniz.(örn:7016748762)
  
  TİVİBU için : Lütfen 10 haneli abone numaranızı  giriniz.(örn:7016748762)

  Türk Telekom faturalarınızı fatura ödeme sayfamızdan cep telefonu kategorisinde Türk Telekom butonuna basarak kolayca ödeyebilirsiniz.
  Türk Telekom Fatura Ödemelerini Kredi Kartınız İle 3D SECURE şifresi ile kolayca ve güvenle ödeyebilirsiniz,.
  Aynı kredi kartıyla günde en fazla 10 adet Türk Telekom faturası ödenebilmektedir.

 
  Mobil cep telefonu, tablet, laptop , notebook ve sabit masaüstü bilgisayarınızdan evinizde ve işyerinizde dışarı çıkmadan sıra beklemeden Türk Telekom faturalarınızı sayfada sorgulayarak   ödemelerini     gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Sorgulama ve Türk Telekom Fatura Ödeme

Türk Telekom şirketinden herhangi bir hizmet alıyorsanız; Avea, TTNet, Tivibu, Telekom hizmetlerinden hangisi olduğu fark etmez. Türk Telekom’un bütün fatura çeşitlerinin (Türk Telekom Mobil faturası, Türk Telekom İnternet faturası, Tivibu faturası, Telefon faturası) fatura işlemlerini, online fatura sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Online fatura işlemi ile Türk Telekom fatura sorgulama, fatura güncel borç öğrenme, Türk Telekom fatura taksitli ödeme işlemlerinin tamamını yapabilirsiniz.
Türk Telekom’un sunduğu hizmetlerin tamamının online fatura işlemlerini www.telefoninternetfaturaodeme.com adresi üzerinden yapabilirsiniz. Türk Telekom fatura sorgulama, Türk Telekom borç öğrenme ve Türk Telekom fatura ödeme işlemlerinin tamamını aynı web sitesi üzerinde yapabilirsiniz. Yapacağınız işlemler için siteye üye olmadan ya da sisteme giriş yapmadan hızlıca online fatura işleminizi yapıp fatura ödeme stresinden kurtulabilirsiniz. 
Bütün Türk Telekom faturalarınızın sorgulanması ve bütün Türk Telekom faturalarınıza ait güncel borç miktarını sorgulama işlemini bir arya topladık. Tek yapmanız gereken Türk Telekom hizmetlerinden (Türk Telekom Mobil, Türk Telekom İnternet, Tivibu, Telefon) hangisine abone iseniz o faturanıza ait abone numarasını bilmek. Web sitemizde gösterildiği yere faturanızın abone numarasını yazıp fatura sorgula butonuna tıklayarak Türk Telekom’un bütün fatura türlerini sorgulatabilirsiniz. Faturanızın güncel borcu var ise miktarı ile birlikte ekranda gözükecektir. İsterseniz birkaç dakikanızı ayırıp Türk Telekom faturanızı online olarak ödeyebilirsiniz. Türk Telekom faturanızı online ödemesini yaparken diğer bir seçenek olarak Türk Telekom faturanızı taksitli ödeme fırsatı da size sunuyoruz. Kredi kartınıza 9 taksite bölünmüş bir şekilde Türk Telekom’un bütün faturalarını ödeyebilirsiniz.
NEDEN www.telefoninternetfaturaodeme.com 

Türk Telekom faturalarınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da Türk Telekom faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, Türk Telekom fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildirir. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.telefoninternetfaturaodeme.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30) arayarak Türk Telekom fatura sorgulama, Türk Telekom fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.